Boztaş Türkiye:

+90 212 211 22 66

Boztaş Almanya:

+49 711 370 48 08

Takım Tezgahları Sektöründe 37 Yıllık Tecrübe...

Bihler Multi Slide Form Verme Tezgahları

Otto Bihler Maschinenfabrik GmbH & Co.KG, 1960 yılından beri sactan veya telden pres ve bükme kalıparı ile çalışan, dünyada rakibi olmayan form verme tezgahları üreticisidir.

Elektrik,Elektronik,Otomotiv,Bağlantı Elemanları,Kırtasiye gibi banttan ve telden mamül parçaların üretimine yönelik yüksek teknoloji ve hızda tezgahlar üretmektedir.

Sac ve telden kalıplar ile kesmek ve bükmek neticesinde ürettiği parçaları birleştirmek, kaynaklamak, diş açmak, markalamak, lehimlemek, paketlemek gibi birçok ikinci işlemeyide eklenen üniteler ile gerçekleştirebilmektedir.Ayrıca küçük parçalarda yapılması zor işlemlerin dakikada 250-400 devirde otomasyon ile birleştirilmesini sağlamaktadır.

Tek bir AC servo motordan tahrikli tüm hareketlerin kamlar ile sağlandığı temel prensibine sahip tezgahları artık bant sürme,diş açma gibi birçok ünitesinin CNC kontrollü olarak sunabilmektedir.

Çok farklı büyüklükte ve güçlerdeki tezgahlarıyla otomasyona uygun sistemi ile entegre üretim bantlarına da makina vermektedir.Dünya çapında takdir ve beğeni toplamış olan Bihler,form verme tezgahlarının kendi ismi ile anılmasını sağlayan bir üne sahiptir.

www.bihler.de

(placeholder)